Nowoczesna flota długodystansowych DAF XF i XG

Stawiamy na pełne bezpieczeństwo transportu i kierowców. Dlatego dysponujemy taborem 45 nowoczesnych ciągników siodłowych DAF XF oraz XG o dopuszczalnej masie całkowitej 44 000 kg. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do spedycji drogowej najnowocześniejsze samochody ciężarowe DAF XG, które wraz z modelem XF, otrzymały zaszczytny tytuł International Truck of the Year 2022, będący najbardziej prestiżową nagrodą w branży pojazdów ciężarowych.

Nasze pojazdy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu, a dzięki zastosowaniu dedykowanych rozwiązań technologicznych, wydajniejszych podzespołów elektronicznych i usprawnień w zakresie aerodynamiki, zużywają one od 7% do 10% mniej paliwa na długich trasach, co zmniejsza koszty transportu i spedycji oraz pozwala zaoferować Państwu jeszcze korzystniejsze warunki umów.

Profesjonalizm w transporcie drogowym

Zastosowanie zabezpieczeń i rozwiązań technologicznych najnowszej generacji pozwala na zwiększenie wydajności i efektywności transportu, zmniejszenie jego kosztów oraz szybki i bezproblemowy przesył ładunku, także na arenie międzynarodowej.

Nasze samochody wyposażone są w szereg zabezpieczeń oraz programów dedykowanych bezpiecznej podróży, m.in. City Turn Assist, tempomat adaptacyjny, układ ostrzegania przed uderzeniem w przód pojazdu, awaryjny układ hamulcowy, układ kontroli stabilności pojazdu czy układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu.

Dzięki programowi DAF Connect mamy możliwość monitorowania całej floty pojazdów, przy czym każdy z ich wyposażony jest w program Driver Performance Assistant, wspierający prawidłową jazdę kierowcy.

Nasze pojazdy są obsługiwane jedynie przez doświadczonych kierowców o wieloletnim stażu w pracy na tego rodzaju ciągnikach siodłowych. DAF XF oraz XG zapewniają niezawodność na trasie, dzięki wyposażeniu pojazdów w system kamer i monitoringu jazdy.

0
Zleceń transportowych
0
Ton przewiezionych ładunków
0
Przejechanych kilometrów