Nowoczesna firma z dużym doświadczeniem w branży TSL

GreenWays Logistyka z Poznania to ośmioletnia firma o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku, zorientowana na ciągły rozwój i doskonalenie się w branży TSL, oferującej pełną obsługę w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki krajowej i międzynarodowej.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty, polisy i licencje, upoważaniające nas do organizowania kompletnego, a co najważniejsze bezpiecznego, procesu logistycznego na terenie całej Europy.

Nasze biuro oraz baza eksploatacyjna znajduje się w Poznaniu w województwie wielkopolskim. To doskonała lokalizacja i punkt logistyczny, umożliwiający szybki transport w każdym kierunku do krajów europejskich.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści: spedytorzy, dyspozytorzy, handlowcy oraz kierowcy z wieloletnim stażem na trasach międzynarodowych, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą na każdym etapie procesu logistycznego organizowanego dla Państwa ładunków.

Klient zawsze na pierwszym miejscu!

GreenWays Logistyka to zespół spedytorów, dyspozytorów, handlowców oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej. Pomagamy Klientom w organizacji transportu drogowego na terenie całej Europy. Zapewniamy rozwiązania logistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesu. Gwarantujemy rzetelną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia transportowego do chwili dostarczenia towaru w docelowe miejsce.
Greenways transport