Międzynarodowy transport drogowy FTL i LTL – Poznań

Jako doświadczony przewoźnik w branży TSL zdajemy sobie sprawę z różnorodności zlecanych ładunków, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w transporcie drogowym FTL i LTL. Zapewniamy bezpieczny, ubezpieczony transport całopojazdowy, jak i drobnicowy. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do krajów całej Europy. Doskonale orientują się w zasadach i warunkach przewozu na poszczególnych granicach.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej, monitorowanej floty samochodów ciężarowych DAF XF i XG, spełniających europejskie normy Euro 6, jesteśmy w stanie zapewnić Państwa ładunkom bezpieczny i terminowy przesył drogowy, bez obaw o niezaplanowane przestoje czy wydłużony czas przejazdu.

Usługi transportowe

Oferujemy kompleksową obsługę Państwa towarów od załadunku po wyładunek oraz obsługę opłat manipulacyjnych i listów przewozowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybki odbiór oraz przesył ładunków, a nasz zespół spedytorów i dyspozytorów zawsze opracowuje najkorzystniejsze i najkrótsze trasy przejazdu dla każdego rodzaju transportu.

Na bieżąco monitorujemy i aktualizujemy informacje na temat prawa transportowego oraz zasad ruchu drogowego w poszczególnych krajach europejskich. Dzięki temu nasi kierowcy realizują transport niezwykle sprawnie, co przekłada się na szybki czas dojazdu do miejsca docelowego.

W razie pojawienia się komplikacji, reagujemy szybko i skutecznie, rozwiązując je i nie doprowadzając do niepotrzebnych przestojów. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz terminowości ładunków, współpracujemy z międzynarodowymi spedytorami i operatorami logistycznymi.